• برگزاری جلسه پایانی دوره صنعتی کاربردهای فناوری نانو در «صنایع پوشش‌دهی سطح» 1399/12/06
  جلسه پایانی دوره صنعتی کاربردهای فناوری نانو در «صنایع پوشش‌دهی سطح» پنجشنبه ۳۰ بهمن‌ماه به مدت ۶ ساعت برگزار شد. نوشته برگزاری جلسه پایانی دوره صنعتی کاربردهای فناوری نانو در «صنایع پوشش‌دهی سطح» در پایگاه خبری فناوری نانو ایران منتشر شده است.
 • بودجه‌ای که قرار است برای توسعه کیت نانویی تشخیص کرونا هزینه شود 1399/12/06
  یک شرکت فرانسوی با جمع‌آوری حمایت مالی به دنبال توسعه کیت‌های تشخیصی کرونا است که با استفاده از فناوری‌نانو ارتقا یافته‌اند. نوشته بودجه‌ای که قرار است برای توسعه کیت نانویی تشخیص کرونا هزینه شود در پایگاه خبری فناوری نانو ایران منتشر شده است.
 • افزایش ۵۰ برابری عمر توربین‌های طراحی شده در داخل کشور با نانوپوشش‌ 1399/12/06
  شرکت فناوران سخت آرا موفق به پوشش‌دهی سطح پره‌های توربین چند شرکت داخلی شده است که با این کار عمر پره‌های توربین 50 برابر افزایش یافته است. این پوشش‌دهی با دستگاه PVD انجام شده است. نوشته افزایش ۵۰ برابری عمر توربین‌های طراحی شده در داخل کشور با نانوپوشش‌ در پایگاه خبری فناوری نانو ایران منتشر […]
 • ژن نانوذرات، روغن و آب را با هم مخلوط می‌کند! 1399/12/06
  محققان راهبرد جدیدی ارائه کردند که با استفاده از آن می‌توان مایعاتی که به سختی با هم مخلوط می‌شوند را با هم ترکیب کرد و محصولات جدیدی ارائه نمود. در این روش از نوعی نانوذرات استفاده شده‌است. نوشته ژن نانوذرات، روغن و آب را با هم مخلوط می‌کند! در پایگاه خبری فناوری نانو ایران منتشر […]
 • زدایش آلودگی‌های دارویی از آب با کمک نانولوله‌های کربنی 1399/12/06
  پژوهشگران دانشگاه قطر، روش جدیدی مبتنی بر نانولوله‌های کربنی برای حذف آلودگی‌های دارویی از آب ارائه کردند. نوشته زدایش آلودگی‌های دارویی از آب با کمک نانولوله‌های کربنی در پایگاه خبری فناوری نانو ایران منتشر شده است.

تازه‌ترین مطالب
دانلود کنید
فرم اشتراک خبرنامه نانو و صنعت