• پیشنهاد تدوین ۴ استاندارد بین‌المللی جدید در حوزه فناوری نانو از سوی ایران به ایزو ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
  جمهوری اسلامی ایران در اجلاسیه سازمان بین‌المللی استاندارد (ایزو) پیشنهاد تدوین چهار استاندارد بین‌المللی جدید در حوزه فناوری نانو را مطرح کرد. پیش از این نیز ایران مسئولیت تدوین چندین استاندارد بین‌المللی در حوزه فناوری نانو را به عهده گرفته بود. نوشته پیشنهاد تدوین ۴ استاندارد بین‌المللی جدید در حوزه فناوری نانو از سوی ایران […]
 • همکاری دو شرکت برای توسعه شیلدهای EMI تقویت شده با گرافن ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
  شرکت نانو ای‌ام‌آی قرار است با اریکسون به‌منظور تایید فناوری خود در تجهیزات مخابرات همکاری کند. این شرکت در بخش توسعه شیلدهای (محافظ‌) تداخل الکترومغناطیسی (EMI) تقویت شده با گرافن فعالیت می‌کند. نوشته همکاری دو شرکت برای توسعه شیلدهای EMI تقویت شده با گرافن در پایگاه خبری فناوری نانو ایران منتشر شده است.
 • توسعه فضای کسب و کار برای تامین نیاز بازار به محصولات گرافنی ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
  یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه گرافن با اجاره فضایی جدید قصد دارد تجهیزات تازه‌ای را به خط تولید خود اضافه کند و با این کار نیاز موجود در بازار، در بخش گرافن را پوشش دهد. یکی از محصولات این شرکت جوهرهای ضدویروس است که روی ماسک‌ها استفاده می‌شود که در حال حاضر تقاضای زیادی […]
 • طراحی نانوژل‌هایی که داروی شیمی‌درمانی را درون تومور رهاسازی می‌کنند ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
  محققان با استفاده از رشته‌های DNA، نانوژلی ساختند که به‌صورت اختصاصی درون سلول‌های سرطانی داروی شیمی‌درمانی را رهاسازی می‌کند. نوشته طراحی نانوژل‌هایی که داروی شیمی‌درمانی را درون تومور رهاسازی می‌کنند در پایگاه خبری فناوری نانو ایران منتشر شده است.
 • عرضه تجاری پارچه‌های نانویی با قابلیت از بین بردن بوی نامطلوب ۱۳۹۹/۰۹/۰۴
  یک شرکت ژاپنی با استفاده از فناوری ‌نانو پارچه‌ای تولید کرده که قادر است بوی بد را از بین ببرد. این پارچه قابلیت استفاده در انواع مختلف منسوجات را دارد. نوشته عرضه تجاری پارچه‌های نانویی با قابلیت از بین بردن بوی نامطلوب در پایگاه خبری فناوری نانو ایران منتشر شده است.

تازه‌ترین مطالب
دانلود کنید
فرم اشتراک خبرنامه نانو و صنعت