نانو و شهرکها: نشست کاربردها و فرصتهای اقتصادی نانو در شهرک صنعتی امیرکبیر

در راستای ترویج صنعتی فناوری نانو و  در ادامه رویدادهای صنعتی هفتگی، در قالب برنامه «هر هفته، یک شهرک صنعتی»، نشست صنعتی معرفی فرصتها و کاربردهای صنعتی فناوری نانو در صنایع فلزی، قالبهای شکل دهی، ابزارآلات و تجهیزات صنعتی، روز چهارشنبه 6 بهمن ماه ۱۴۰۰، ساعت ۱۰-۱۲ در شهرک صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.

این نشست با حضور مدیران و کارشناسان شهرک صنعتی امیرکبیر و ارائه مهندس علیرضا وحدت پور، مدیر فن بازار منطقه ای استان اصفهان، مهندس فرهنگ آزاد، مدیر مهندسی فروش شرکت شیلر فرآیند پارس، مهندس حامد حاجی هاشمی اسفرجانی، رئیس هیئت مدیره شرکت دانش بنیان مهندسی سوین پلاسما، و دکتر مجتبی فدائی، مدیر عامل شرکت فناوریهای پیشرفته آسیا و کارگزار ترویج صنعتی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو بصورت وبیناری برگزار خواهد شد.

در این رشته نشست ها به ارائه مطالب زیر پرداخته می شود:

  • اطلاع‌رسانی پیرامون مزایای کاربردی و صنعتی فناوری نانو در صنایع فلزی
  • فرصت‌های تجاری و اقتصادی بکارگیری نانو در صنایع فلزی
  • محصولات و توانمندی‌های صنعتی ایران در فناوری نانو
  • حمایت‌های صنعتی ستاد از شرکت‌های صنعتی و نانویی
  • راه‌حل های فناوری نانو برای رفع نیاز و ارتقای صنایع
  • حمایتهای صنعتی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران

همچنین شناسائی واحدهای صنعتی مستعد دانش‌بنیان و حمایت برای دانش‌بنیان شدن این شرکت‌ها، دریافت تقاضاها و نیازهای صنعتی قابل حل با فناوری نانو در جهت کمک به ارتقای فناوری و رفع چالش های موجود در خط تولید در واحدهای صنعتی، کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت محصولات تولیدی، از دیگر اهداف برگزاری اجرای این برنامه و برپایی نشست‌های صنعتی در شهرک‌های صنعتی است.

لازم به ذکر است حضور در این برنامه برای مدیران، نمایندگان شرکتها و واحدهای صنعتی، رایگان بوده و ثبت نام از طریق مراجعه به نشانی https://asiahitech.com/seminar امکان پذیر است.

شایان ذکر است که نظر به اهمیت شهرکهای صنعتی در رشد اقتصادی کشور از یک سو، و توانمندیهای صنعتی فناوران کشور در حوزه نانو از سوی دیگر، برنامه «هر هفته، یک شهرک صنعتی»، با همکاری بخش ترویج صنعتی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و فن بازار استان اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به اجرا گذاشته شده است.

مدیران و فعالان صنعتی علاقمند به شرکت در این برنامه، می توانند ضمن مکاتبه با رایانامه بخش ترویج صنعتی ستاد با شناسه IPS@nano.ir، و یا تماس با شماره های ۰۹۳۰۱۰۰۲۲۷۰ و ۰۹۹۰۰۹۰۰۷۴۶، نسبت به چگونگی اجرای این برنامه در شهرک صنعتی خود و آگاهی از فرصتهای تجاری و اقتصادی فناوری نانو در واحدهای صنعتی مربوط به خود، کسب اطلاع و اقدام نمایند.

نانو و شهرکهای صنعتی-نشستهای تخصصی ترویج صنعتی فناوری نانو