نشست نانو در شهرک صنعتی محمودآباد با محوریت صنایع حوزه سنگ

نظر به اهمیت شهرکهای صنعتی در رشد اقتصادی کشور از یک سو، و توانمندیهای صنعتی فناوران کشور در حوزه نانو از سوی دیگر، برنامه «هر هفته، یک شهرک صنعتی»، با همکاری بخش ترویج صنعتی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و فن بازار استان اصفهان، به اجرا گذاشته شده است.

در ادامه نشستهای صنعتی برگزار شده بصورت هفتگی، در این هفته از برنامه (هفته پانزدهم)، نشست صنعتی معرفی فرصتها و کاربردهای صنعتی فناوری نانو در صنایع سنگ، روز یکشنبه ۲۸ شهریور 1400، ساعت ۱۰-۱۲ در شهرک صنعتی محمودآباد برگزار خواهد شد.

در این رشته نشست ها به ارائه مطالب زیر پرداخته می شود:

-اطلاع‌رسانی پیرامون مزایای کاربردی و صنعتی فناوری نانو در صنعت سنگ

-معرفی فرصت‌های تجاری و اقتصادی بکارگیری نانو در صنایع

-معرفی محصولات و توانمندی‌های صنعتی ایران در فناوری نانو

-معرفی حمایت‌های صنعتی ستاد از شرکت‌های صنعتی و نانویی

-معرفی راه‌حل های فناوری نانو برای رفع نیاز و ارتقای صنایع

-معرفی راهکارهای تبدیل شدن به شرکت دانش بنیان

همچنین شناسائی واحدهای صنعتی مستعد دانش‌بنیان و حمایت برای دانش‌بنیان شدن این شرکت‌ها، دریافت تقاضاها و نیازهای صنعتی قابل حل با فناوری نانو در جهت کمک به ارتقای فناوری و رفع چالش های موجود در خط تولید در واحدهای صنعتی، کاهش هزینه ها و افزایش کیفیت محصولات تولیدی، از دیگر اهداف برگزاری اجرای این برنامه و برپایی نشست‌های صنعتی در شهرک‌های صنعتی است.

لازم به ذکر است حضور در این برنامه برای مدیران، نمایندگان شرکتها و واحدهای صنعتی، رایگان بوده و ثبت نام از طریق مراجعه به نشانی www.nanoseminar.ir امکان پذیر است.

مدیران و فعالان صنعتی علاقمند به شرکت در این برنامه، می توانند ضمن مکاتبه با رایانامه بخش ترویج صنعتی ستاد با شناسه IPS@nano.ir، و یا تماس با شماره های ۰۹۳۰۱۰۰۲۲۷۰ و ۰۹۳۰۱۰۰۲۲۸۰ و ۰۹۳۰۱۰۰۲۲۹۰، نسبت به چگونگی اجرای این برنامه در شهرک صنعتی خود و آگاهی از فرصتهای تجاری و اقتصادی فناوری نانو در واحدهای صنعتی مربوط به خود، کسب اطلاع و اقدام نمایند.

نانو و شهرکهای صنعتی-نشستهای تخصصی ترویج صنعتی فناوری نانو