لایو صنعتی: کاربرد دستگاه های اپتیکی و نانو در شرکت تکسان-25 دی

صفحه اینستاگرام نانو و صنعت، پنجشنبه 25 دی ماه، رأس ساعت 9:30 شب، میزبان عضو هیئت مدیره و مدیر بازاریابی شرکت تکفام سازان طیف نور (تکسان)، تولیدکننده تجهیزات پیشرفته طیف سنجی، خواهد بود.

این برنامه، به صورت گفتگوی زنده دکتر مهدی رحمانی کارگزار بخش ترویج صنعتی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو (مجری برنامه)، با مهندس سعید عبدی، عضو هیئت مدیره و مدیر بازاریابی شرکت تکفام سازان طیف نور- تکسان (میهمان برنامه)، در صفحه اینستاگرام نانو و صنعت (INDnano.ir@) به نشانی (https://www.instagram.com/indnano.ir)، به همراه مسابقه و ارائه جوایز به شرکت کنندگان لایو برگزار خواهد شد.

لینک ثبت نام (در صورت تمایل به شرکت در مسابقه این لایو و بهره مندی از جوایز به قید قرعه): (https://lb2.ir/2npuym)

گفتنی است شرکت تکفام سازان طیف نور (تکسان)، با هدف طراحی و تولید دستگاه‌های پیشرفته اپتیکی و اسپکتروسکوپی تأسـیس شده و از جمله محصـولات این شرکـت می‌توان به میکروسکوپ رامـان، طیف‌سنج رامان قابل حمل، انواع دستگاه‌های اسپکترومتر نوری، اسپکتروفوتومتر و تجهیزات جانبی اشاره کرد.

بدینوسیله از کلیه مدیران، صنعتگران، پژوهشگران، فعالان رسانه ای و عموم علاقمندان دعوت می شود تا در این لایو صنعتی، شرکت نمایند و ضمن اطلاع از کاربردهای دستگاههای پیشرفته اپتیکی و اسپکتروسکوپی در فناوری نانو، به طرح پرسشها و بیان نقطه نظرات خود بپردازند.

 

(INDnano.ir@)

 گفتگوهای زنده صنعتی در بستر اینستاگرام (لایو صنعتی نانو)، در راستای ترویج صنعتی فناوری نانو و با هدف معرفی توانمندی ها و محصولات صنعتی فناوری نانو ایران در این حوزه و ایجاد فضای زنده پرسش و پاسخ برای علاقمندان، در صفحه اینستاگرام نانو و صنعت (INDnano.ir@) به نشانی (https://www.instagram.com/indnano.ir)، به اجرا گذاشته می شود.

شایان ذکر است محصولات تکسان در مقیاس آزمایشگاهی و نیز صنعتی برای شناسایی و آنالیز مواد گوناگون استفاده می گردد که در اکثر علوم مانند نانو، مواد و پلیمر، شیمی، نفت، فیزیک، پزشکی، داروسازی، زمین شناسی، زیست شناسی، دامپزشکی، معدن، کشاورزی، برق، هنر و … کاربردهای گسترده دارد.

شرکت تکفام سازان طیف نور (تکسان) شرکت تولیدی و دانش بنیان نوع یک و از پیشتازان عرصه طیف سنجی نوری و آنالیز مواد است. این شرکت جهت برآوردن نیازهای مشتریان در حوزه سنجش نوری، تخصص علمیِ کارشناسان خود را با موفقیت به بازار پیوند داده است. تمامی مراحل تولید و فروش شامل طراحی صنعتی، طراحی نرم افزار، چیدمان اپتیکی، الکترونیک، آموزش، فروش، خدمات پس از فروش و ساخت اکثر قطعات در واحدهای کارگاهی، آزمایشگاهی و اداری تکسان انجام می شود.

در طی مدت کوتاهی که از ساخت و فروش محصولات این شرکت می‌گـذرد، مقالات متعددی در مجلات معـتبر علمـی بین‌المللی به چاپ رسیده که در آن از محصولات تکسان برای شناخت و تحلیل نمونه‌ها استفاده شده است.

شعار شرکت تکسان تولید محصول باکیفیت ایرانی است.

از جمله فعالیتهای این شرکت عبارتند از:

* طراحی و ساخت دستگاه های آزمایشگاهی طیف سنجی
*طراحی و ساخت سیستم های اپتیکی حساس آشکارسازی سیگنال
*طراحی و اجرای آزمایش های مرتبط با اپتیک، لیزر و طیف سنجی
*طراحی و ساخت بسته های آموزشی اپتیک، لیزر و طیف سنجی برای مقاطع مختلف تحصیلی

لینک ورود به صفحه اینستاگرام نانو و صنعت (INDnano.ir@)