اول مهر را با نوشت‌افزارهای نانویی آغاز کنیم!

شرکت عالی تحریر پارسیان نوشت‌افزارهایی با خواص آنتی‌باکتریال تولید و به بازار عرضه می‌کند. این محصولات به ارتقای سلامت کاربر کمک شایانی می‌کند.

مهران مهرزاد، مدیر تحقیق و توسعه شرکت عالی تحریر پارسیان، برند «پنتر»، درباره محصولات این شرکت می‌گوید: «محصولات نانویی پنتر از قبیل خودکار و پاک‌کن‌ها آنتی‌باکتریال، ماسه‌های جادویی آنتی‌باکتریال، سلامت محور هستند. همچنین چسب‌های نانویی داریم که به دلیل استفاده از فناوری‌نانو استحکام آن‌ها بهبود یافته است.»

برخی از شرکت‌های تولیدی که در حوزه غیر از نوشت‌افزار فعالیت دارند از موادآنتی‌باکتریال شرکت عالی تحریر پارسیان بهره‌مند می‌شوند. مهرزاد در این باره می‌گوید: «برخی از شرکت‌ها نظیر تولیدکنندگان صندلی‌های پلیمری، افزودنی‌های آنتی‌باکتریال را از شرکت عالی تحریر پارسیان تهیه می‌کنند. این افزودنی‌ها در حین فرآیند تولید به مواد اولیه افزوده می‌شود. این کار موجب بروز خاصیت آنتی‌باکتریال در محصولات آن‌ها می‌شود.»

وی در ادامه افزود: «برخی از شرکت‌های تولیدکننده خودرو هستند که به دلیل ماهیت و کاربری برخی قطعات علاقه‌مند هستند که آن قطعه‌ها آنتی‌باکتریال شود که آنها نیز از این مواد استفاده می‌کنند.»

مهرزاد درباره همکاری شرکت عالی تحریر پارسیان با موسسه استاندارد گفت: «موسسه استاندارد نمونه‌هایی از نوشت‌افزارها شرکت‌های دیگر را برای شرکت عالی تحریر پارسیان ارسال می‌کند تا تست‌ها کیفی روی آن‌ها انجام شود. یکی از این تست‌ها، نگارش خودکار است که در این تست کیفیت نوشتار خودکار بررسی می‌شود تا از روی این نتایج مشخص شود که آیا این محصول امکان دریافت نشان استاندارد را دارد یا خیر.»

وی درباره بازار صادراتی محصولات پنتر گفت: «در حال حاضر پاسخگوی نیاز داخل نیستم با این حال به صورت غیرمستقیم محصولات ما به خارج صادر می‌شود. برخی شرکت‌ها محصولات شرکت عالی تحریر پارسیان را خریداری کرده و صادر می‌کنند.»

وقتی نوشت‌افزار آنتی‌باکتریال تولید می‌شود، به این معناست که اگر این خودکار و پاک‌کن چند ثانیه در دست بگیرید، تمام باکتری‌های مضر روی پوست از بین می‌رود. این نوشت‌افزارها می‌تواند جایگزین نوشت‌افزارهای موجود در بانک‌ها، بیمارستان و اداره‌های دولتی شود. این ویژگی نوشت‌افزارهای پنتر به گونه‌ای است که موجب کاهش انتقال ویروس و بیماری خواهد شد.