تولید پد پاشنه ضدباکتری با فناوری نانو

شرکت «امین صوت» توانسته با استفاده از نانوذرات نقره، پد پاشنه سیلیکونی با خاصیت آنتی‌باکتریال تولید کند.

یک لیگامان بلند در کف پای انسان وجود دارد که فاشیای پلانتار نام دارد و از زیر پاشنه تا پنجه کشیده است و عامل ایجاد قوس کف پا است. این لیگامان در زیر پاشنه به استخوان پاشنه متصل است. به دلایل مختلف ممکن است این ناحیه دچار کشیدگی و پارگی‌های میکروسکوپی شود که می‌تواند موجب تورم در پاشنه و احساس درد در این ناحیه گردد.

این آسیب‌دیدگی‌ها به مرور زمان منجر به تشکیل زائده استخوانی در پاشنه می‌شود که به آن خار پاشنه می‌گویند. ازجمله دلایل تشکیل خار پاشنه می‌توان به صاف بودن یا قوس زیاد کف پا، ضربات مکرر به کف پا، کفش نامناسب و از همه شایع‌تر سفت بودن عضلات پشت ساق اشاره کرد. درد و احساس سفتی در ناحیه پاشنه از علائم خارپاشنه هستند.

این درد می‌تواند راه رفتن را مشکل کند مخصوصاً ابتدای صبح یا زمانی که مدتی نشسته‌اید و بعد شروع به راه رفتن می‌کنید این درد شدیدتر است. درد خار پاشنه می‌تواند در حد یک درد کم تا سوزش و درد شدید باشد که البته با نادیده گرفتن خار پاشنه این درد مزمن گسترش پیدا می‌کند. بنابراین برای بهبود درد و جلوگیری از گسترش عوارض آن باید فشار وارده بر کف پا را کاهش داد. پد خار پاشنه سیلیکونی با کنترل فشار در ناحیه پاشنه پا موجب کاهش التهاب و درد ناشی از آن می‌شود. این پد مناسب استفاده در کف کفش است و با استفاده از آن می‌توانید به راحتی به پیاده‌روی بپردازید. شرکت امین صوت با بهره‌گیری از نانومواد پد، سیلیکون آنتی‌باکتریال تولید کرده‌است تا در مدت‌زمان طولانی قرارگیری پا در کفش مشکلی به وجود نیاید.

چرا از این محصول استفاده کنیم؟

  • طراحی آناتومی پاشنه
  • طراحی منحنی شکل برای کاهش فشار بر روی تاندون آشیل
  • استفاده از سیلیکون با دو چگالی متفاوت جهت توزیع مجدد فشار بر روی پاشنه
  • استفاده راحت و آسان در کفش
  • جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع

درباره «شرکت امین صوت»
شرکت تولیدی امین صوت با تجربه بیش از ۱۰ سال فعالیت در زمینه تولید انواع کفی با خصوصیات مختلف است، توانسته محصولات متنوع خود را با تکیه بر دانش و پژوهش تولید کرده و به بازار مصرف ارائه دهد. این شرکت دارای تأییدیه از سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران بوده و تا کنون سه ثبت اختراع را به مرحله تولید صنعتی رسانده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به http://www.pabepa-co.ir/ مراجعه نمائید.