لایو صنعتی: کاشیهای نانو در شرکت طلوع آوین مهر-17 دی

صفحه اینستاگرام نانو و صنعت، چهارشنبه 17 دی ماه، رأس ساعت 9 شب، میزبان مدیرعامل شرکت تولیدی بازرگانی طلوع آوین مهر خواهد بود.

این برنامه، به صورت گفتگوی زنده دکتر مهدی رحمانی کارگزار بخش ترویج صنعتی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو (مجری برنامه)، با مهندس مهرشاد میرخانی مدیرعامل شرکت تولیدی بازرگانی طلوع آوین مهر (میهمان برنامه)، در صفحه اینستاگرام نانو و صنعت (INDnano.ir@) به نشانی (https://www.instagram.com/indnano.ir)، برگزار خواهد شد.

شرکت طلوع آوین مهر (آوین) با برند BMC تولیدکننده انواع تایل‌های شیشه‌ای، کاشی شیشه‌ای، نانو، کاشی استخری و فیتیله در خاورمیانه و اولین تولیدکننده تایل‌های دکوراتیو، از جنس شیشه و فلز گران‌بهای تیتانیوم در کشور است. کاشی شیشه بین کابینت، بعنوان سبکی جدید، جایگزینی زیبا برای کاشیهای سنتی و قدیمی در فضای بین کابینت آشپزخانه ,دیوار حمام,سرویس بهداشتی و فضای داخل سونا بخار و دیوارهای لابی و راهرو محیط های استخر و سونا در فضاهای داخلی و خارجی میباشد و در دکور ساختانها محسوب می شود.

بدینوسیله از کلیه مدیران، صنعتگران، پژوهشگران، فعالان رسانه ای و عموم علاقمندان دعوت می شود تا در این لایو صنعتی، شرکت نمایند و ضمن اطلاع از تولیدات کاشیهای شیشه ای نانو و کاربردهای آن، به طرح پرسشها و بیان نقطه نظرات خود بپردازند.

(INDnano.ir@)

شایان ذکر است گفتگوهای زنده صنعتی در بستر اینستاگرام (لایو صنعتی نانو)، در راستای ترویج صنعتی فناوری نانو و با هدف معرفی توانمندی ها و محصولات صنعتی فناوری نانو ایران در این حوزه و ایجاد فضای زنده پرسش و پاسخ برای علاقمندان، در صفحه اینستاگرام نانو و صنعت (INDnano.ir@) به نشانی (https://www.instagram.com/indnano.ir)، به اجرا گذاشته می شود.

گفتنی است شرکت طلوع آوین مهر (آوین) توانسته کاشی‌های شیشه‌ای نانویی متمایزی را در کشور تولید کند و به واسطه تولید کاشی‌های شیشه‌ای، برای افراد زیادی اشتغال‌زایی کند. مسئولان این شرکت درصدد افزایش حجم تولید و به‌کارگیری نیروهای بیشتر در روند تولید این محصول هستند.

در این شرکت، کاشی‌ها در رنگ‌ها و طرح‌های متفاوت به تولید می‌رسند و قابلیت اجرا در ابعاد مختلف را دارا هستند. نصب آسان و سریع از دیگر ویژگی‌های کاشی‌های شیشه‌ای طلوع آوین مهر است. اجرای این کاشی‌ها همانند نصب سایر کاشی و سرامیک‌های موجود در بازار با چسب کاشی و پودر بندکشی آنتی‌باکتریال و ضدآب انجام می‌شود.

از جمله موارد مصرف این کاشی‌ها نیز می‌توان به سرویس‌های بهداشتی، دکور آیینه‌ها، بین کابینت و فضاهای داخل آشپزخانه، ورودی در ساختمان‌های تجاری، اداری و مسکونی، پشت تلویزیون، دکوراتیو ستون‌ها، تک دیوارها، داخل آسانسور، دکور اتاق کار، سالن پذیرایی، سالن کنفرانس و فروشگاه‌های تجاری اشاره کرد.

لینک ورود به صفحه اینستاگرام نانو و صنعت (INDnano.ir@)