شرکت‌هایی که در نمایشگاه ایران‌نانو ثبت‌نام کرده‌اند، برای طراحی صنعتی حمایت می‌گیرند

صندوق پژوهش و فناوری توسعه فناوری نانو و صندوق نوآوری و شکوفایی برای شرکت‌هایی که در نمایشگاه نانو ثبت‌نام کرده‌اند و قصد دریافت خدمات از مرکز طراحی صنعتیِ معاونت علمی و فناوری را دارند، حمایت‌های ویژه‌ای دارند. این حمایت‌ها هم شامل شرکت‌های نانویی و هم شرکت‌های دانش‌بنیان می‌شود.

صندوق پژوهش و فناوری توسعه فناوری نانو به شرکت‌های فعال در حوزه نانو که به دنبال دریافت خدمات از مرکز طراحی صنعتیِ معاونت علمی و فناوری هستند، تسهیلات ارائه می‌کند. صندوق نوآوری و شکوفایی نیز از شرکت‌های دانش‌بنیان برای دریافت این خدمات، حمایت می‌کند.

مرکز طراحی صنعتی معاونت علمی و فناوری برای شرکت‌های حاضر در نمایشگاه ایران‌نانو ۱۴۰۲ خدمات زیر را به‌صورت رایگان ارائه می‌کند:

۱.عارضه‌یابی شرکت‌ها و تدوین برنامه توانمندسازی بصورت رایگان

۲. ارائه مشاوره رایگان خدمات طراحی صنعتی برای کمک به تسهیل ورود محصولات به بازار

۳. مشاوره رایگان از ثبت طراحی صنعتی و طراحی بسته‌بندی

۴. ارائه مشاوره حقوقی مالکیت معنوی طراحی صنعتی بصورت رایگان

۵. مشاوره رایگان بابت خدمات ساخت دمو نمایشگاهی

مرکز طراحی صنعتی خدمات ذیل را نیز با دریافت هزینه انجام می‌دهد که این هزینه‌ها مشمول حمایت صندوق نانو و صندوق نوآوری و شکوفایی می‌شود:

خدمات طراحی صنعتی برای کمک به تسهیل ورود محصولات به بازار با حمایت مالی بلاعوض تا سقف ۷۰ میلیون تومان از شرکت‌های دانش‌بنیان (صندوق نوآوری و شکوفایی) و ۶۰ میلیون تومان از شرکت‌های نانویی (صندوق نانو)
حمایت مالی بلاعوض از ثبت طراحی صنعتی و طراحی بسته‌بندی به میزان ۸۰٪ تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان برای شرکت‌های دانش‌بنیان و ۶۰ میلیون تومان برای شرکت‌های نانویی
خدمات ساخت دمو نمایشگاهی با حمایت مالی بلاعوض تا سقف ۷۰ میلیون تومان از شرکت‌های دانش‌بنیان و ۶۰ میلیون تومان از شرکت‌های نانویی
شرکت‌های نانویی که دانش‌بنیان هم هستند از هر دو صندوق می‌توانند تسهیلات دریافت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۶۳۱۰۳۱۳۰-۱ تماس بگیرید.