لایو صنعتی نانو: معرفی پایگاه صادراتی محصولات دانش بنیان و فناورانه به هند – 18 خردادماه

صفحه اینستاگرام نانو و صنعت، چهارشنبه این هفته، 18 خردادماه ۱۴۰۱، رأس ساعت 5:۰۰ بعدازظهر، با موضوع «معرفی پایگاه صادراتی محصولات دانش بنیان و فناورانه به هند»، میزبان مدیر «مرکز فناوری های پیشرفته ایران در هند؛ IHTIC»، خواهد بود.

این برنامه، به صورت گفتگوی زنده مهدی رحمانی کارگزار بخش ترویج صنعتی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو (مجری برنامه)، با مجتبی قدمگاهی، مدیر «مرکز فناوری های پیشرفته ایران در هند – IHTIC» (میهمان برنامه)، در صفحه اینستاگرام نانو و صنعت (INDnano.ir@) به نشانی (www.instagram.com/indnano.ir)، برگزار خواهد شد.

گفتنی است که مرکز فناوری های پیشرفته ایران در هند؛ (IHTIC) Iran High-Tech India Center، یکی از دفاتر صادراتی مستقر در کریدور فناوری تا بازار (tmsc.ir) و تسهیل گر مسیر توسعه صادرات به هندوستان برای شرکت‌های دانش بنیان و فناور است. این دفتر با همکاری یک شریک قدرتمند هندی که 24سال سابقه‏ فعالیت رسمی داشته و یکی از 100 حقوق‏دان برتر در هند است، ضمن ارائه خدمات مالی، مشاوره‌ای و کسب و کاری به شرکت‌های دانش بنیان، تلاش می‌کند تا محصولات این شرکت‌ها به بازار بزرگ و رو به رشد هندوستان راه یابد.

از آنجا که شرکت‌های صادرکننده همیشه در دریافت خدمات در کشورهای مقصد دچار چالش‌هایی بوده‌اند، پایگاه صادرات محصولات دانش‌بنیان هند در عرصه خدمات تجاری نیز فعال بوده و با مجموعه از متخصصین باتجربه، آماده ارائه انواع خدمات بازرگانی و بخصوص حقوقی  می‌باشد.

از جمله خدمات پایگاه صادراتی محصولات دانش بنیان و فناورانه به هند – IHTIC ، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انعقاد قرارداد نمایندگی،
 • ثبت شرکت در هند،
 • شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی و داخلی هند،
 • تهیه مواد و ملزومات،
 • تحلیل بازار و نیازسنجی،
 • ثبت اختراع، ثبت محصول و اخذ انواع گواهی‌نامه‌،
 • ارسال و دریافت نمونه محصول،
 • برگزاری جلسات به هم رسانی (Matchmaking)،
 • دریافت اقامت کاری (Employment Visa) در هند،
 • ایجاد فضای نمایشگاه دائمی از محصولات منتخب (showroom)،
 • و …

متقاضیان می توانند از طریق سایت این مجموعه به آدرس Iranhend.com از این خدمات استفاده کنند و رویدادهای ایران-هند را از صفحه اینستاگرام iran.hend@، پیگیری نمایند.

بدینوسیله از کلیه مدیران، مسئولین شرکت‌های صادرکننده، صنعتگران، فعالان رسانه ای و تخصصی و عموم علاقمندان حوزه های صنعتی و فناورانه، دعوت می‌شود تا در این لایو صنعتی، شرکت نمایند و ضمن اطلاع از فرصتهای اقتصادی و تجاری دانش بنیان در هندوستان و آشنایی با پایگاه صادراتی محصولات دانش بنیان و فناورانه به هند – IHTIC» ، به طرح پرسشها از میهمان برنامه و بیان نقطه نظرات خود بپردازند.

(INDnano.ir@)

شایان ذکر است گفتگوهای زنده صنعتی و تخصصی در بستر اینستاگرام (لایو صنعتی نانو و صنعت)، در راستای ترویج صنعتی فناوری نانو و با هدف معرفی و توسعه برنامه های حمایتی و صنعتی کشور، کاربردهای صنعتی، توانمندی ها و محصولات صنعتی فناوری نانو ایران و ایجاد فضای پویا و زنده پرسش و پاسخ برای مدیران، صنعتگران و علاقمندان عرصه فناوری و صنعت، به عنوان یکی از برنامه های صنعتی صفحه رسمی اینستاگرام نانو و صنعت (INDnano.ir@) به نشانی (www.instagram.com/indnano.ir)، به اجرا گذاشته میشود و علاقمندان می توانند ضمن حضور رایگان و آزاد در این برنامه ها، از طریق دایرکت صفحه، با مسئولین هر حوزه در ارتباط باشند و نقطه نظرات خود را در هر لحظه بصورت نظر (کامنت) یا پیام مستقیم (Direct)، مطرح نمایند.

لینک به صفحه اینستاگرام iran.hend@

لینک به سایت مرکز فناوری های پیشرفته ایران در هند؛ (IHTIC) Iran High-Tech India Center


لینک مستقیم ورود به صفحه اینستاگرام نانو و صنعت (INDnano.ir@)